Co nosíte pod oblečením?

Ženy obecně nerady řeší svoje spodní prádlo. Když si mají jít koupit třeba podprsenku, nechtějí s prodeji personálem řešit velikost ani zkoušení. Ženy se zkrátka stydí, což je pochopitelné. Producírovat se ve spodním prádlem před cizí ženou není moc příjemné, ale je to důležité, pokud si z obchodu chcete odnést opravdu dobře padnoucí podprsenku. Mít správnou velikost podprsenky je velmi důležité pro to, abyste měla prsa pěkně podepřená. Od toho podprsenka je. Není to kousek oblečení k chlubení, ale je to kus funkčního oblečení. Je nutné aby žena vybrala nejen správnou velikost, ale také správný typ pod oblečení, které si chce vzít.

sexy žena

Většinou stačí obyčejná
Řada žen si myslí že nosí správnou velikost podprsenky. Možná by se divily, kdyby se ukázaly ve svém prádle před věhlasnou majitelkou řady obchodů s luxusním prádlem, která se v podprsenkách opravdu vyzná. Možná i vy byste odcházela s jiným číslem, kdyby vás viděla. Špatně zvolená velikost podprsenky v podstatě znamená, že je vám k ničemu. Prsa nedrží kde mají, mohou být zmáčknutá, mohou se vám zařezávat ramínka, zkrátka je daleko lepší, když máte velikost správnou.

Na internetu jsou kalkulačky, pomocí kterých si můžete snadno spočítat velikost jakou byste měla nosit. Bohužel jako u všeho oblečení je i tady problém s tím, že výrobců si rádi číslují svoje výrobky po svém, takže jedna velikost se liší u více výrobců. Proto je nutné kupovat si podprsenky osobně, abyste si je mohla vyzkoušet. Navštěvujte kvalitní obchody, kde najdete zkušené prodavačky, které prádlu rozumí.

barevné podprsenky

Neviditelná podprsenka je oproti klasickým kus prádla, který si můžete koupit i online. U ní se totiž daleko snáz trefíte do správné velikosti. Bát se jí nemusíte, díky silnému silikon všechno podrží tam kde má, má tělovou barvu, nemá ramínka ani zapínání, takže si ji bez obav můžete vzít pod průhlednější oblečení.

Podobné příspěvky