Romantické překvapení


My ženy jsme složitý a někdy i nerozlousknutelný oříšek a udělat nás šťastnou a překvapit, to pro muže může být dneska docela problém. Ne každý muž má totiž v sobě romantika, který by všechno naplánoval tak, jak si to v koutku naše dívčí jemné srdíčko přeje. A proto jsme si pro vás přichystali tento článek, abyste mohli načerpat nějakou inspiraci, protože tímhle svoji přítelkyni zaručeně překvapíte a uděláte jí milé překvapení na Vltavě, na které jen tak nezapomene. Ani drahé prsteny a zlato nenahradí zážitky – alespoň takový pohled na tom mám já. A proto bych vám doporučila pronájem lodě Vltava. Stačí si je vyhledat na internetu a zaplatit a zarezervovat si termín. A potom všechno můžete naplánovat dopředu a domluvit se s majiteli lodě, abyste mohli udělat vše tak, jak chcete.

svicky

  • Romantická večeře při Vltavě – jedna z nejkrásnějších věcí je, když na vás někdo myslí. A tím nechci říct to, že by vám dával drahé dary. Ale třeba když vám muž uvaří výbornou večeři (například vaše nejoblíbenější jídlo) a potom ji společně jíte na lodi, je to jako sen. Teda alespoň pro mě, mně by se tohle jako ženě rozhodně líbilo a takhle nějak si představuji romantický zážitek.
  • Výzdoba – pokud loď nějak vyzdobíte, byť jenom třeba malinko (můžete použít klasická světýlka), hned to bude vypadat úplně jinak a když budete na lodi večer, tak to bude působit nádherným magickým dojmem.
  • Příležitost – jestli slavíte například nějaké výročí (jeden, dva, tři, pět let spolu), je to ideální příležitost udělat a zorganizovat romantickou vyjížďku po Vltavě. Není na tom nic složitého a bude to zážitek, na který si budete oba dva do konce života pamatovat. Takové zážitky prožité se svou drahou polovičkou mnohdy bývají cennější než třeba nějaké drahokamy, šperky, nebo zbytečně drahé dárky.

s

Proto neváhejte a zkuste si pronajmout loď na Vltavě a rozjeďte to!

Podobné příspěvky