Šetřete si vaše auto na příjemnější záležitosti


Potřebujete přepravit větší náklad, než pobere váš domácí vůz anebo se stěhujete a než byste vše přepravili vaším automobilem, můžete si v klidu přijít vybrat Pujcovna-praha9 do našeho servisu. Zapůjčíme vám levně dodávku, kam se vejdou všechny věci, které potřebujete přemístit – ať se jedná o větší nákupy běžné domácí spotřeby, anebo při zakoupení nějakého spolehlivého motorového pomocníka na vaši zahradu. Anebo se naše dodávka vyplatí při stěhování nábytku a změně vašeho bydlení – k dopravě do nového místa bydliště.

balíky odvoz

Naše auta jsou spolehlivá, proto se k nám zákazníci stále a rádi vracejí. Vědí, že když si vypůjčí dodávku u nás, jsme nejlevnější půjčovnou dodávek Praha. Našich služeb využívají i firmy a soukromí drobní živnostníci, kteří potřebují navézt materiál. Zaručujeme všem totiž rychlé a spolehlivé jednání, protože víme, že čas pro naše zákazníky hraje většinou velkou a důležitou roli. Proto jednáme promptně, ale zároveň ohleduplně k vašim potřebám. Naše auta jsou pro vás připravena ihned k převzetí. Jejich kvalitu pravidelně sledujeme a v případě zjištěného nedostatku okamžitě provádíme nápravu tak, abyste obdrželi vždy jen spolehlivý vůz, který bezpečně dopraví vše, co potřebujete.

krabice do auta

Půjčovna je dobrou ekonomickou volbou. Je to rychlé, zároveň kvalitní a pokryje i náročnější potřeby. Máme k dispozici i půjčovnu přívěsných vozíků.

Vycházíme vstříc vašim potřebám a dokážeme vám nabídnout jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem dodávek Ford Transit a přívěsných vozíků. Víme, že pracujete i o víkendech. Přizpůsobili jsme proto pro vás otevírací dobu a po telefonní domluvě vám poskytneme auto i včetně sobot, nedělí, ale i během svátku.

Naše vozy jsou servisovaná a neustále je obměňujeme, jsou proto v perfektním technickém stavu. Do cíle se s našimi zapůjčenými dodávkami dostanete VŽDY a VČAS.

Stačí si jen přijít vybrat.

Podobné příspěvky