Hodí se k novostavbě i ke starému domu


S oplocení pozemků se setkáváme už stovky let. Lidé rychle pochopili že není dobré mít svůj pozemek volně přístupný. Z toho důvodu si začali svoji pozemky opatřovat ploty. Někdo má před domem menší zahrádku a za domem má větší pozemek, a tudíž musí mít plot ze všech stran. Domy v řadové zástavbě většinou mají jen plot vzadu, aby se oddělily zahrady. Délka plotu má významný vliv na jeho cenu.

kovový plot

Mezi nejlevněji ploty patří plot z pletiva, ale je přes něj všechno vidět a také se dá celkem snadno přelézt. Co se týče vzhledu, tento typ plotu dávno nepatří mezi to nejlepší. Spousta lidí dává přednost neprůhledným plotům z důvodu ochrany soukromí. I u starších domů lidé mění plot, a raději si vybírají třeba dřevěný, který se dá udělat s mezerami i bez nich. Jediný problém je u dřeva v tom, že se musí občas obrousit a přetřít.

Moderní plot, který se hodí všude
Pokud uvažujete o tom že si pořídíte nový plot, nejspíš přemýšlíte and tím aby se hodil k vašemu domu. Plot je designovým doplňkem, který doplní vzhled domu, a proto byste měli vybírat plot tak, aby se k domu hodil. Například betonový plot se hodí ke staršímu domu i novostavbě, protože se dá vyrobit ve více typech. Existují jednolité dílce, ale i s různými motivy. Dnes si můžete vybrat z více barev a ne jen z šedé a tmavě šedé. Betonový plot se dá zkombinovat i se dřevem nebo kovovými prvky.

dřevěný plot

Pokud vás zajímá kdo montuje betonové ploty v Praze Montazmpc.cz, jste u nás správně. Nabízíme vám nejen montáž celého plotu, ale i likvidaci starého. Naše ploty dodáváme i s branami či brankami, takže pokud potřebujete vjezd a vchod, určitě se domluvíme. Ploty realizujeme i na klíč, takže si stačí zadat poptávku a my vám odešleme cenovou nabídku.

Díky betonovému plotu bude váš pozemek vypadat jinak, a také budete mít více soukromí a budete se cítit více v bezpečí.

Podobné příspěvky