Mít mnoho půjček není dobré

Možná se vám to taky stalo, chcete si koupit auto, a tak si vezmete půjčku. Jenže pak se vám porouchá pračka a vezmete si další půjčku, do toho se třeba dcera nebo syn bude vdávat či ženit a chcete jim přispět na svatbu, tak je tu další půjčka a najednou zjistíte, že splácíte několik půjček v několika bankovních ústavech a všude vám naskakují úroky a vy se v tom začínáte ztrácet. Je tady pravý čas pro konsolidaci všech půjček a pro urovnání vašich splátek. Není na tom nic složitého, stačí požádat o konsolidace úvěrů Nebankovnihypoteky a o vaše splátky bude dobře postaráno.

peníze

Například firma Nebankovní hypotéky vám nabídne převedení všech splátek do jedné, kterou budete mít pod kontrolou a snadněji bude moct kontrolovat, zda vaše splátky pravidelně odchází z vašeho účtu a zda vám někde nevzniká dluh. Zároveň, pokud jste zjistili, že jste to s půjčkami přepískli a nezvládáte všechny půjčky splácet, můžete si stanovit novou výši splátek, tak, aby vám tom vyhovovalo a nedostávali jste se každý měsíc do krizových situací, že vám nezbude na běžné živobytí. Vzít si půjčku, na tom v dnešní době není nic špatného a půjčky mají skoro všichni kolem vás, problém ale je, pokud si jich naberete moc a přestanete zvládat jejich splácení.

peníze

Když toto nastane, řešte situaci ihned, protože splácet musíte pravidelně jinak se rychle ocitnete v exekuci. Věřitelé nemají slitování a vaše osobní situace je nezajímá. Chtějí zpátky své peníze. Řešením může být sloučení splátek do jedné, což může v praxi znamenat, že si vezmete novou půjčku, tou splatíte všechny ostatní půjčky a zůstane vám jen jedna nová půjčka, u které si nastavíte rozumnou výši splátek. Neberte si na sebe vyšší částky, než jste schopni splácet, jinak se dostanete do začarovaného kruhu nových a nových půjček a splátek. Mějte své finance pod kontrolou a zabraňte vzniku dluhů.

Podobné příspěvky