Oslavit svatbu na zahradě je výhodnější

Plánujete svatbu na teplé období roku a těšíte se, až si obléknete svatební šaty a budete se v nich procházet na městské radnici a následně u svátečně prostřeného stolu? Bývá zvykem, že se svatební hostina odehrává v uzavřených prostorách pronajatého salonku, a pak se někteří hosté přesouvají do soukromí a oslava může probíhat třeba v obývacím pokoji. Budete si tu prohlížet či promítat svatební fotky, rozbalovat svatební dary a diskutovat s přáteli v uzavřené společnosti.

velký párty stan

To vše lze ale uspořádat i venku na zahradě. Má to své výhody, pojďme si je tu v krátkosti vypíchnout:

Nic se nerozbije – jestliže si pronajmete nůžkový párty stan 6 x 6 m a jeho vnitřek vyplníte plastovým nábytkem, a zároveň se postaráte o to, aby vaši hosté jedli z papírového či plastového, nejlépe jednorázového nádobí, pak můžete klidně spát s vědomím, že vám nikdo nic nepoškodí. Venku na zahradě mohou být někteří hosté po konzumaci alkoholu sice rozverní, ale v tomto prostředí se nestává, že by došlo k nějaké výrazné majetkové újmě.

párty stan na zahradě

Rozlité víno neřešíte – rozlít víno na světlý koberec v obýváku, anebo jej rozlít venku na trávník, je obrovský rozdíl. Doma s ním budete mít spoustu práce, pokud vůbec půjde koberec důkladně vyčistit. A vězte, že na svatbách se podobných nehod stává celá řada, a že takovéto situace mohou vést k různým hádkám, rozepřím, výčitkám a dalším zbytečným negativním emocím.

Je tu více volného prostoru – venku si můžete zahrát volejbal, minigolf, šipky, badminton nebo stolní tenis. Děti tu mohou volně pobíhat, což jim bude vyhovovat mnohem víc, než v uzavřené místnosti. Venku jste také na čerstvém vzduchu, takže neřešíte větrání a možné přiotrávení vydýchaným oxidem uhličitým. A máte-li k dispozici projektor, můžete si tu promítnout nějaký film, anebo přímo nahrávku z průběhu svatebního obřadu. Venku je promítání působivější a připomíná svým způsobem letní kino.

Podobné příspěvky