Skleníky na menší zahrádky


Také jste tak trochu rozčarovaní z cenové relace ovoce a zeleniny? Není divu, jelikož se zrovna nejedná o nejlevnější sortiment. Rovněž se nedá srovnat samotná chuť a kvalita domácí vypěstované zeleniny s kupovanou verzí. Na druhou stranu péče o vlastní zeleninu není také bez starostí a újmy, což rovněž člověka moc nepotěší, zvláště pokud se nepřízeň počasí podepíše na samotné úrodě. Možná z vás již někteří několikrát uvažovali o skleníku, ale bojíte se, že vám zabere příliš velké místo. Mezi nejvíce prodávané nebo žádané patří skleník 5 x 3 metru, ale samozřejmě pro výrobce není problém nabídnout i daleko menší verzi, která bude přirozeně odpovídat potřebám malého pozemku a rovněž vám bude prospěšná.

skleník z polykarbonátu

Český výrobce skleníků

Patříme k předním českým výrobcům skleníků. Vyrábíme je více jak třicet let a máme bohaté zkušenosti nejen s jejich výrobou, ale i rádi poradíme, jaký by se hodil do vaší lokality. Případně umíme vyrobit skleník na míru podle vašich požadavků. Spokojení zákazníci jsou pro nás vždy prioritou a my se snažíme jim vyjít maximálně vstříc.

skleník

  • Skleníky mají bytelnou pozinkovanou konstrukci, o síle 1,5 – 3 mm. Záleží na tom, jaké si vybere zákazník výplně – tudíž je to dle zatížení jednotlivých částí.
  • Sklo nebo polykarbonát je další možnost volby. Obě dvě verze jsou přijatelné a konstrukce je k tomu dostatečně vybavena.
  • Výplně tvoří sklo Helios o síle 4 mm nebo polykarbonát o síle 6 mm, který má boční pozinkovanou výztuhou, obě dvě verze jsou s UV filtrem a není třeba je nijak stínit.
  • Nabízíme rozměrovou variabilitu, jelikož všechny naše modely můžete bez problémů podle typu skleníků o 0,5 metru prodlužovat nebo zase opačně zkracovat na požadovaný rozměr.
  • U nás si můžete povšimnout jedné speciální věci, a to je větrání od hřebene skleníku. Také skleníky typu M mají dveře v obou čelech, což je velmi praktické.
  • Veškeré komponenty získáte s objednaným skleníkem.

Podobné příspěvky