Pořiďte si na retro párty saténové lodičky s páskem


Plánujete uspořádat mezi vašimi přáteli retro párty? Retro styl je v současné době velmi oblíbený i mezi lidmi, kteří nepamatují dobu devadesátých let, a už vůbec ne dobu socialismu, a přesto se tito mladíci rádi situují do období, které jim připadá více osobní a přátelské, a zároveň méně stresující.

Retro párty také vyžaduje retro doplňky, a tak byste měli především myslet na dobové občerstvení v podobě obložených chlebíčků na plastových podnosech, na stuhy a mašle v červené barvě s bílými puntíky, na plastové skleničky či hrnky, a na domácí spotřebiče té doby, kam patří například gramofon nebo rozhlasový přijímač na dlouhých vlnách. Někteří lidé mají doma ještě retro nábytek a mohou mít uschované po babičce i staré koberce, s nimiž získá vaše obytné prostředí patřičnou úroveň.

retro šaty

Rudý satén jako symbol socialismu – s čím byste tu ovšem vynikla jako hvězda večera, jsou saténové rudé lodičky s páskem Bordello Rosa, anebo stříbrné lodičky s páskem. Pokud ovšem chcete ještě více zvednout mužům testosteron a postarat se o sexuální vzrušení, doporučujeme průhledné lodičky Fabulicious Clearly. Mají stříbrnou stélku a vaše chodidlo v nich vynikne naprosto dokonale. Bude to, jako byste se v lodičkách přímo vznášela nad podlahou.

retro párty

Z modelů pro retro oslavu bychom ještě mohli doporučit modely Pin Up Couture Flapper, Funtasma Flapper a ve více barevných verzích Pin Up Couture Cutiepie.

K této retro obuvi se báječně hodí šaty těsně nad kolena – bílé puntíky na modrém nebo červeném podkladu, opásané bílou či jutovou stuhou, a stylový slaměný, anebo textilní klobouk. A aby to bylo dokonalé, můžete využít přednosti bílých rukaviček přes celé předloktí a stříbrné, případně bílé kabelky s retro popruhem a zapínáním na patentku.

A když se v podobném duchu obléknou i muži, tedy samozřejmě tentokrát myšleno v pánském oblečení, pak už tu potřebujete jen ty správné gramodesky nebo kazety z kazetového přehrávače.

Podobné příspěvky