Solární sprchy poslouží i na sportovištích

Kdo by neznal solární sprchu. Zásobník s vodou a směšovací baterie na teplou a studenou vodu. Poslouží například u bazénu na zahradě, ale také tam, kde byste je spíše neočekávali – u venkovních sportovišť.

Tenisové kurty

Tenis je oblíbená rekreační aktivita u mnoha ubytovacích zařízení a tenisové kurty bývají součástí hotelů i soukromých privátů v horách i v nížinách. Solární sprchy tu najdou uplatnění třeba jen pro oplachování obličeje a osvěžení zátylku a rukou v průběhu hry za velmi teplého a slunečného počasí.

sprcha u bazénu

Volejbal a nohejbal

Zahrát si nohejbal je taktéž možné na kurtech, které bývají dostupné ubytovaným hostům, a není to rozhodně nic výjimečného. Toto je další vhodná příležitost, kam umístit solární sprchovací zásobník.

Venkovní posilovna

Na některých místech bývají dostupné i venkovní posilovny a lze je taktéž vybudovat podle jejich vzoru i v soukromých privátech. Posilovny bývají zajímavým zpestřením pro každého, kdo není lenivý, a kdo zlepšuje fyzickou kondici individuálně, aniž by se musel zúčastnit nějakých kolektivních sportů.

venkovní sprcha

Dětská hřiště

I děti mohou mít k dispozici solární sprchu pro osvěžení a umývání například v blízkosti dětského hřiště s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou, dřevěným domečkem, prolézačkami a lezeckou stěnou. Sprchy tu zafunguje i jako hygienický prvek, když se budou chtít děti zbavit špinavých rukou a budou chtít konzumovat připravenou svačinu.

Barefoot chodníčky

Bosonohé chodníky rostou jak houby po dešti a těšit se z nich můžete dokonce i v centrech velkých měst. Sprcha se tu výborně uplatní hlavně z hygienických důvodů. Málokdy se totiž stává, že by si tu zájemci o chůzi naboso mohli umýt chodidla jak před našlapováním po chodníčku, tak zejména po něm, kdy si potřebují obléknout čisté ponožky a obuv. Sprcha se na takovém místě určitě uplatní zejména s ventilem pro oplachování chodidel.

Podobné příspěvky