Využijte zapuštěný bazén k maximální rozkoši


Jaký je podle vás smysl života? Každý z nás se na něj může dívat jinak, ale všichni bychom se měli shodnout (pokud nejsme vysloveně psychicky nemocní), že cílem je udržovat dobré mezilidské vztahy, navzájem si být užiteční a poskytovat sobě i druhým také rozkoš. Jsme na jedné lodi a budeme-li lidem ubližovat, obrátí se to nakonec proti nám samotným. Vezměme to raději z opačného konce a nabízejme lidem kolem nás zdroje potěšení a radosti.

voda v bazénu

Tím se může stát i zapuštěný zahradní bazén. Když si jej necháme vybudovat jen sami pro sebe, přestane nás jeho užívání brzy bavit a budeme zas hledat jiný zdroj zábavy, přitom stačí k bazénu přizvat přátele a vytvořit tu prostředí, kde se budou cítit příjemně a bezpečně, což naplní štěstím a rozkoší každého z nich.

kluk ve vodě

Uspořádejte párty jen tak, pro potěšení – pamatujete se na večerníček „Maxipes Fík“? V jednom z dílů si Maxipes Fík opatří na své tlapky pružiny, zpočátku skáče jen tak pro radost, ale zjistí, že jej naplní štěstím i to, pokud bude skákáním prospěšný i ostatním. Nakonec si vyslouží titul „Mistr světa ve skoku pro něco“. Vy to můžete pojmout podobně, sice bez pružin, ale uspořádáte párty u bazénu jen tak, pro radost. Domluvíte se s ostatními na zajištění občerstvení a dohodnete se i na obstarání zábavy, kdy si každý vezme na starost jen nějakou část – někdo se postará o deskové či karetní hry, někdo nachystá předměty k lovení ze dna oválného bazénu, někdo zajistí stříkací pistole, házecí disky, nafukovací míče atp.

Když se na společné akci podílí každý drobným dílem, vznikne z toho dokonalá zábava velkého rozsahu, která nám mimo jiné připomene, že bychom se měli častěji scházet fyzicky, nikoli být v kontaktu pouze přes SMS a Internet. A proč takovéto akce neuspořádat častěji, nemusíme se přece radovat jen proto, že dnes je zrovna státní svátek, Štědrý den nebo Silvestr?

Podobné příspěvky