Zábava a šipky

Je jasné, že opravdu každé dítě by se chtělo vždycky nějak bavit, protože hra mu je přirozená. A to vlastně ne jenom dítě, ale i každý dospělý člověk. Opravdu neznám žádného člověka, který by se nerad dobře bavil nebo který by neměl zájem o zábavu. A co třeba skvělé firemní večírky nebo zábavy, které jsme si vždy opravdu velice užila. To mě vždy bavilo a nikdy mě to nepřestane bavit. Já jsem opravdu hodně taková hravá, že se mi až moje rodina směje, že se chovám prý jako dítě. Jenomže přece co je na tom špatného, když se člověk chce bavit a má rád zábavu?

Mám ráda šipky a zábavu.

Naposledy jsem si koupila elektrické šipky. Protože už jsem doma měla tolik her, že už jsem nevěděla, co si mám koupit. Jenomže bohužel také patřím k takovým těm lidem, kteří opravdu dlouho u ničeho moc nevydrží. Tohle mě docela mrzí, protože možná kdybych vydržela alespoň u jedné zábavy nějaký ten pátek, tak by to bylo lepší a také určitě méně finančně nákladné. Proto jsem si řekla, že když si zkusím zahrát tyto elektronické šipky, tak že třeba mě to chytne a budu si s nimi hrát déle. Naštěstí mě to opravdu chytlo a s přáteli vždycky, když je venku pěkně počasí, tak si hrajeme právě tyto šipky. Je to opravdu skvělá zábava na zahradu.

Baví mě hrát šipky.

A když jsme pálili čarodějnice, tak moje elektrické šipky opravdu jely na plné obrátky. Opravdu hodně nás to bavilo, takže jsem si řekla, že jsem udělala opravdu dobře, že jsem pro naši zábavu pořídila tak kvalitní zábavu, jako jsou elektrické šipky. Navíc dokonce jsem se také dozvěděla, že jeden můj kamarád hrál tyto elektrické šipky před pěti lety závodně. A já jsem si říkala, že on pořád jenom vyhrává a nenechá vůbec nikoho vyhrát. To ale nevadí, je to zábava. Alespoň nás naučí pořádně hrát šipky a také nám vysvětlí pořádně pravidla elektronických šipek. Věřte, že i vás by šipky moc bavily.