Když nás osud zlobí


Osud si s námi občas pohrává a dá nám do vínku nějakou tu nemoc nebo postižení. Někomu od narození, někomu až časem a někdo tomu pomůže vlastním úrazem nebo nehodou. A pokud se vám něco takového přihodí, je potřeba, abyste vedl co možná nejvíce uspokojivý život. K tomu slouží řada ergoterapeutických pomůcek.

Utrpěli jste úraz a učíte se znovu chodit? Potřebujete opět rozhýbat své prsty na rukou? Nebo jste připoutaní k vozíku a trávíte na něm převážnou část dne? Ergoterapeutické pomůcky jsou tu právě pro vás. Slouží jednak k obnovení např. svalové hmoty, nebo ke stimulaci nervových vláken a tím k obnovení některých funkcí, třeba jemná motorika ruky.

ergoterapeutické pomůcky

Není jednoduché žít s handicapem. Být závislý na něčí pomoci, pohybovat se pouze na invalidním vozíčku, to je velmi deprimující, ale ne vždy musí být vozíček vaše poslední možnost. Některé poúrazové stavy chtějí jen čas a spoustu trpělivosti při rozcvičování a rozpohybování končetin. Ale pokud se ve výsledku podaří, abyste se opět postavili na vlastní nohy, nestojí ta námaha za to?

ergoterapeutické pomůcky

Ergoterapeutické pomůcky vám mohou zjednodušit váš složitý život s postižením. Mohou vám odlehčit při celodenním sezení na vozíčku, nebo potřebujete posílit ruku, abyste s ní mohli psát? I takové ergoterapeutické pomůcky vám nabízí firma Libelladesign, která začíná působit na českém trhu. Mají zajímavé nápady, které dokáží realizovat a předvádí na trhu skutečné novinky v oboru ergoterapeutických pomůcek. Držme jim palce, ať se jim jejich záměr podaří, jejich výrobky ať pomáhají a stanou se vyhledávanými výrobky na trhu se zdravotními pomůckami. Utrpěli jste vážný úraz a jste momentálně omezení v pohybu? Nemusí to být konečná, zapojíte-li silnou vůli a odhodlání a zároveň budete používat ty správné ergoterapeutické pomůcky, možná se časem budete pohybovat stejně jako před úrazem. Držíme palce.

Podobné příspěvky