Získejte klientelu virtuální prohlídkou domu


Nabízíte rekreační objekt k pronájmu na krásném místě v horách, ale nevíte, jak upoutat zájem potenciálních klientů? Pak si kromě vlastních webových stránek zajistěte virtuální prohlídku domu https://www.scan360.cz/sluzby/pri-prodeji-nemovitosti/matterport. Co tím máme na mysli?

horský hotel

Když nafotíte interiér domu a fotky umístíte na web, lidé si je prohlédnou, a třebaže budou ve vysokém rozlišení, nahlédnou do prostor jen zčásti. Může je to upoutat, ale také nemusí, a fotky postelí s nočními stolky nebo stolu v restauraci mnoho nenadchnou. Mnohem lepší je vytvořit prezentaci 3D, aby se každý mohl situovat přímo do místa, kde chce být, a promítnout si tamní prostředí tak, jako by se tam právě nacházel. Trojrozměrné prohlížení objektů je něco úplně jiného a každý host si tak sám sebe představí v ložnici, na schodišti, u bazénu, ve sklípku, v podkrovních místnostech, na terase nebo třeba na golfovém hřišti.

Pomocník dron

O dronech je známo, že jsou to létající kamery, a že vám zprostředkují pohled na jakoukoli stavbu nebo přírodní úkaz. Dron se umí prohnat těsně nad hladinou řeky či přehrady, náhle vystoupat do padesáti metrů vzhůru, střihnout si to do hlubokého lesa a zavítat nad tovární komín, prostě si podniká takový let, jak to umí jen ptáci.

létající dron

A chcete-li nafilmovat v podobném duchu vaši nemovitost, která se shodou okolností nachází v horském prostředí s pěkným výhledem, nemůžete si přát lepší nástroj, než je dron.

Vzniklé prezentace, jak 3D virtuální prohlídku, tak i průlet dronem nad vaším penzionem či hotýlkem s golfovým hřištěm a tenisovými kurty, umístíte do popředí na váš web a necháte své klienty s úžasem sledovat to, co by jinde vidět ani nemohli. A kdybyste měli k dispozici jen fotky, možná by zapadl váš dům mezi ostatní tak, jak to bývá v prezentacích na hromadných serverech, co poskytují v daných lokalitách za úplatu ubytovací služby.

Podobné příspěvky